Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth

Zdravím,
ako zistím či mi správne funguje Bluetoth ? Pripájam sa net cez mobil pomocou Bluetooth a dneska mi to nechce načítavať stránky :?:
Musím sa odpojiť a znovu pripojiť a za čas mi to ide.Napadlo ma to len preto,lebo pred tým sa mi zdalo,že mi Bluetooth blikal v pravidelnývh intervaloch a teraz to bliká skoro akoby v jednom kuse.
Chyba môže byť aj v inom...
Ďakujem za radu !

Mobil a BT je v poriadku ! Problém sa objavil až po nainštalovaní
Kerio Firewall ! Po vymazaní Keria všetko beží tak,ako má ....
Len teraz nemám v compe žiadny Firewall a tým pádom nemám chranený comp !
Rozhodol som sa skúsiť nainštalovať Zone Alarm ! No uvidíme ...