Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s klavesnici pri loginu do OS Win XP

Mam takovy problem. Kdyz zapnu PC, pri najizdeni mi klavesnice normalne bezi [vyber uzivatele]. Kdyz se ale dostanu na logovaci obrazovku XP, klavesnice sviti, ale nejde mi napsat heslo [vubec nic nefunguje], tudiz se nemuzu do OS dostat.
Poradi mi nekdo? Je to nalehave.

Je to nejaka od Logitech... vic k tomu nevim.
Prestala fungovat dneska, jinou klavesnici nemam, a vim to, protoze jsem pri spousteni PC razena jako druhy uzivatel, tudiz musim najet a vybrat to klavesnici [ne pri logovani, ale samotnem spousteni].
A ono skenovani v nouzaku vyzkouset nemuzu, protoze jsem na netu pres motherboard [express access]. Jak jsem rekla, do OS se proste nedostanu.

zatím to vypadá že nic jiného než přehodit klávesnici za jiný typ (místo usb -> ps/2 a opačně) asi nepomůže, pro vyloučení kolize ovladače.

protoze jsem na netu pres ...

přihlašuješ se rovnou na tom pc - jsi fyzicky u něj, nebo se hlásíš přes vzdálenou plochu nebo něco podobného přes síť? to je domácí pc nebo firemní?

když klávesnice nefunguje - myš jo? (obě vedou na základní desce do stejného chipu).

v baráku není žádný soused/ka co se mu doma válí klávesnice? doma není druhý pc?

někdo nedávno instaloval nějaký zvláště vypečený ovladač multimediální klávesnice?

proč vlastně nefunguje přihlášení v nouzovém režimu - není tam administrátorský účet bez hesla?

když se dá dostat do biosu - dáse v něm zapnout podpora usb klávesnice, případně "usb legacy"? pak by měla fungovat i volba f8 pro nouzový režim.