Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Složka není přístupná. Přístup odepřen!

Ahoj,
dnes jsem si přesunul všechny fotografie do jedné složky když jsem je chtěl otevřít vyskočilo mi okno s textem viz obrázek 1.Když jsem se pokoušel změnit antributy (obr.2) odškrtnout "Jen pro čtění" nešlo to a složka se neotevřela zase naskočila ta hláška jak mam udělat abych fotky opět mohl prohlížet ? Formátovat se mi to nechce fotky nemam zalohovaný.Děkuji za každou radu.

1) http://www.lukaszafer.kabel1.cz/Soubory/up/obr_1.J PG
2) obr_2.JPG

houby administrátorské oprávnění na tomto počítači. Spíš nemá vypnuté zjednodušené sdílení, takže Ovládací panely -> Možnosti složky -> druhá karta a tam to odškrtnout, uložit a pak se to ve vlastnostech objeví.

EDIT:// koukám Vladimír byl rychlejší :-)