Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik teď stojí na Slovensku pivo ?

Kolik teď stojí na Slovensku pivo ?
Byl jsem tam před rokem před eurem a pravděpodobně pojedu zase. Kolik stojí pivo éček ? Prosím cenu PIVA t.j. např Zlatý bažant, ne různě obarvené vody. Klidně ve 4té cenové v těch jsem jak ryba ve vodě:-):beer:

IMHO *) se kromě Zlatého bažanta žádné sloveské pivo nedá pít. Já osobně na Slovensku neriskuju, značky jako Bytča či Šariš bych si opravdu netroufnul konzumovat. Naštěstí se (snad) všude prodává i české pivo.

----
*), znova zdůrazňuju, IMHO. Snad nebudu za nacionalistu..

P.S. abych to nějak vyrovnal, musím veřejně zpropagovat pravé oštiepky z Terchové (ne ty různé napodobeniny "parenica z super-hyper". Když jedu autem z těšínska domů, beru to raději přes Žilinu ;-)

značky jako Bytča či Šariš bych si opravdu netroufnul konzumovat

A to neznas Smadneho Mnicha! To je panecku humage! Na Slovensko jezdim a mam to tam rad, nicmene piva radeji ceska (v kazde normalni putyce maji alespon lahvace). Je pravda, ze jsem tam byl naposledy jeste za SK (tudiz euroceny neznam), ale bylo to cenove srovnatelne s ceskymi pivy.

BTW: "vyhlaseny" Corgoň (technologicky plyn ]:)) je taky srovnatelny s utrejchem.

smadny mnich ( = lepsi saris) je super (resp. bol ked som este chodil v SR na pivo :) Zlaty bazant sa mi zda dost aromaticky (az prehnane) ale je to tiez asi jedno z najlepsich slovenskych. Inac vacsinou mas na vyber aj ceske pivo (ked nie si niekde v uplnej prd... :)
P.S. inac ked som kedysi davno robil nieco pre sarissky pivovar tak mi chlapik hovoril ze dodavaju slad ci co aj do nejakeho plzenskeho pivovaru, tak mozno pijes saris aj v plzni a nevies o tom :D Ale saris ako nazov je tusim ich "lowend" pivo, ked tak smadny mnich a capovany (flaskove pivo je na prd...)

Takže MM_tank je zpátky ;-)a v Martine kde jsem byl to vyhrál Zlatý Bažant 12volt za 0,85 euro.Pravda bylo to v pizzerii, takže místní obsluhující personál nebyl zvyklej, že si tam někdo sedne a sloupe tři hodiny v kuse pivo jak v úkole, no ale zvykli si;-)

Jdu smýt prach z cesty. Obávám se, že desítka radegast bude teď jak voda:-(

P.S. Jinak konkrétně v Matine spousta českých piv jako Kozel, Krušovice, Gambáč a sra*ka Staropramen cena okolo 1-1,2eura. Pochopitelně nebudu v cizině chlastat piva co nepiju ani doma. Flašková Plzeň, Krušovice 12v a Radegast12v od 1.20.