Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se zvukem

mam problem se zvukem mel sem zavirovany pc a odvirovaly ho v pc servisu a pak sem dones domu a nefungoval zvuk nainstaloval sem ovladače ale zvuk je snížený na maximum ale nevim jak ho mqam dat na maximum nejde tam na nic kliknout prosim poradte

ted sem to nainstaloval a a porad to nefunguje mne pripada jako bych tam neměl zvukovku(mam ji integrovanou v zakladovce ) když totiž zapnu gta 4 tak mi napíše gta 4 requires a sound card in order to run docela mně to už štve prosim poradte mam zakl. desku m2n-xe a stahl sem odsud asus.cz mam xp 32bit a tam sem stahl audio ten driver co tam je a porad nic pls pomoc mam desku m2n-xe am+3 socket a tam je jen 1 driver tak sem to stahl a nic pls pomooc

odnes im to nazad nech ti to sfunkcnia, ked ti tie win tak rozdrbali.

P.S: a ked ti zacalo nieco vyskakovat tak k tomu treba napisat ze co si s tym robil predtym ako to zacalo vyskakovat resp. co presne si tam instaloval.

P.S.2. alebo si nainstaluj sam cisty Windows a ovladace, navodov je na internete milion (google), alebo urcite najdes v okoli niekoho kto ti to ukaze.
Inac k ovladacom zakl.dosky
http://pc.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zaklad ni-desky