Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahraji si na Vistach 64 nějakou starší hru?

Chtěl jsem si zavzpomínat a zahrát Red Faction. Nainstaloval, zkoukl úvod a když jsem měl hrát, tak černá obrazovka. Mám něco nainstalovat, aby to jelo? Třeba DirektX 8 (mám tam 10 a nevím, jestli se to může). Konkrétně v této hře je nastavení na 16 a 32.Já mám 64.:.(

Mozes si nainstalovat directx runtime zo stranok MS, ak je u toho directx runtime napisane ze to je aj pre vistu. Myslim ze tie DX baliky su aj pre vistu.
Inac ovladace skontrolovat ze mas aktualne, a dat do google nazov hry a slovo vista, ptz. je mozne ze existuje na hru patch, prip. pre niektore hry moze pomoct spustit v rezime kompatibility (pravy klik na zastupcu - vlastnosti) apod.