Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závada monitoru ?

zdravím zhruba před čtyřmi měsíci jsem si koupil novej monitor Acer X203H a dnes se mi z ničeho nic na něm objevili barevné čáry :X chci se zeptat jestli se stím nedá něco dělat nebo jestli ho mám jít reklamovat (nechce se mi měsíc čekaz :X )

[http://img406.imageshack.us/img406/7871/myphoto090 72002.png]

Ked myslis tie ciary (nejak tu fotku nechapem, to tam je ten monitor na fotke dvakrat?) tak tie ciary moze byt aj zavada napr. grafickej karty v PC (ale najpravdepodobnejsie je vadny panel v monitore). Skusit monitor pripojit k inemu PC, ked to bude stejne tak reklamovat monitor.

Zkus "za behu" prepnout vstup na monitoru (DVI - D-SUB). Pokud cary zustanou (kratky okamzik pred hlaskou "No signal"), je moncl v haji zelenem. Osobne to ale vidim na problem RAMDAC graficke karty. Mozna i jejiho prehrivani.

PS: pri startu PC (POST) mas obraz v poradku?