Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Start WinXP Home-chyb. hláška

Čau.
Tak mám zas problém. Dneska ráno spustím PC, najíždí Win, zobrazí se plocha a najednou chyb. hláška : Windows nemohl nalézt soubor C:/Program.exe.

Co to je? Nevím, že by to něco mělo být, nic jsem nemazal...

Edit: Vlastně jsem včera Instaloval Malwarebytes´Antimalware (něco jako superantispyware), pustil jsem kontrolu, nic nenašel, a odinstaloval jsem to. Potom jsem mu ještě odtsranil složku v Data aplikací. - Nevím, jestli to tím může být

Ještě se zeptám. V registrech jsem našel další zbytky malwarebytes -

Hkey current user - Software - microsoft - windows - ShelnoRoam-MUICache

Ten klíč má jméno cestu toho souboru (*.Program Files/malwarebytesantimalware).

To můžu taky smazat?

Já vím, že to asi nci hroznýho nebude, ale jestli to odpálit můžu taky ..

(Jsou tam i cesty k ICQ, Excelu, Powerpointu - programůmm který mám...)

Edit : To samí je i v HKEY_user