Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhledání www stránky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda udělaná www stránka přes webnode.cz půjde najít i ve vyhledávači, třeba na googlu??Mně to právě nic nenašlo.To je potom ta stránka na prd, když stejně nikdo nezná adresu.
Děkuji za odpověd.

Pujde, ale musi na ni existovat odkazy + musis asi 14 dnu pockat, az se k ni dostanou indexovaci roboti.
Hledani na internetu neni ve skutecnych strankach, ale hleda se ve vybudovane databazi.
Az teprve pak vyhledavac pozna, ze se stranka meni casto a pak taky casto aktualizuje obsah ve sve databazi