Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylití vody do pc

Ahojky
Chtěla jsem se zeptat.
Podařilo se mi do noťasu vylít vodu :-( Když ho zapnu, mám tam nastaveno že musím zadat heslo, to zadám a pak už pc jen píská. Nevíte jestli by s tím náhodou něco nešlo, popř. kolik by stála oprava??
Díky moc

Obecně platí ihned odpojit napájení a vytáhnout baterii. Podle zdatnosti rozdělat a nechat DOBŘE vysušit - den dva (nebo očistit lihem/lépe isopropylem a nechat vyčistit) nebo zanést do servisu na vyčištění. Pokud se nevytáhne baterie bývá po pár hodinách pozdě. Závisí to na tom co se vylilo a kolik....Rozhodně nezkoušet zapnout3-[ pohřbil sis ho sám...