Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co s Windows Vista?

Můžete mi prosím poradit?
Před 2 lety jsem si koupil PC sestavu s OEM verzí Windows Vista Home Basic.Nakonec jsem si musel koupit XP(nemusím snad vysvětlovat proč,že?:-D).Zajímalo by mě,jestli můžu Visty prodat?Mám za to,že bych potencionálnímu kupci opsal kod z PC a neměl by to být problém.Nebo se pletu?(Kdyby šel upgrade na Windows 7,tak to neřeším).

Díky za rady.

Akoze mozno by sa mu podarilo aj aktivovat tie visty s tvojim cislom (ked nie cez inet tak cez telefon kde by tvrdil ze ta licencia je pouzivana urcite len na jednom PC), takze moze to fungovat, ale Microsoft predaj OEM v EULA zmluve nedovoluje, takze by to nebolo 100% legal. Ale sukromny clovek si nemusi schovavat blocky, takze nikomu nebude musiet preukazovat ze ako tie Win kupil, moze povedat ze ich kupil so svojim PC, ked bude mat original CD v nejakej original krabicke alebo co (niektore OEM CD sa davaju aj s krabickou). Najlepsie keby si mu dal aj ten stitok ale ked uz je nalepeny tak je to dost naprd (odlepit to tusim bez poskodenia nejde).