BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
pre inštaláciu wxp na dell vostro je nutné upgradovať bios na verziu A12,všetky potrebné ovládače si treba stiahnuť na stránkach dellu,kritické sú ovlídače pre dual grafiku-používajú internal dell build driver verzie,a treba si stiahnuť aj správnu verziu ovládača a obslužného programu pre aktívny TPM modul,iná verzia je pre vistu,iná pre wxp
jak mam flashnout bios bez fukncniho OS
podla supportu dell,dotyčná verzia notebooku podporuje "natiahnutie" funkčného biosu z externého média/cd,dvd,fdd a spo/,upgrade biosu sa za normálych okolností tak či tak prevádza mimo funkčného operačného systému,takže funkčný alebo nefunkčný os je naprosto irelevantný,okrem toho,pokial si registrovaný zákazník,po overení servisných a produktových čísie zo štítku na del-pproduktoch si môžeš stiahnuť recovery image operačného systému priamo pre konkrétny typ,model,revíziu notebooku.
Nevite kdyz se prihlasim podle servisniho tagu na dell web kde mam najit restor CD ke stazeni a jak mam natahnout bios do PC dekuji.
C:\WINDOWS>Attrib -H -R -S C:\Boot.ini
The parameter is not valid.
Zkousel jsme toto- nyni mi to hlasi chybu po zkopirovani ntldr ntldrdetect.com - <windows root>\system32\hal.dll
Clovece bud tam nainstaluj Windows alebo to odnes do servisu ked nevies ani nainstalovat Windows.
Windows je nainstalovany, jen mi to hlasi tuto chybu. Nejdriv mi to psalo ntldr a ted ten hall.
Windows uz nainstalovany neni, ked ti chybaju vsetky dll subory.
Vytahaj data (cez nejake live CD a siet), vymaz komplet disk (ultimate boot cd - killdisk) a nainstaluj Win nanovo, alebo servis.
Koukal jsem po netu a neni to zas tak neobvykla bycha
Když to není tak neobvyklá chyba, určitě to někdo už vyřešil. Ty ostatní chyby zase samovolně zmizely?
http://internet.vprdeli.com/view.php?cisloclanku=2 008020701
Nepomohlo
Někomu řekni, sám to nezvládneš.
Mě se to stalo také, byla to vadná jedna z operačních pamětí