Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak stáhnout web?

Našel jsem web, kde jsou komplet "mikrofiše" k mojí motorce. Víme jak to chodí, za půl roku taky nemusí existovat...chtěl bych si ho uložit na disk, abych měl jistotu že až to budu potřebovat, mám kam šáhnout. Chtěl bych ho komplet, i s možností zvětšení (tlačítka na pravé straně), s možností volby skupiny (roletka nahoře)..... Poradíte? Není to v rozporu s nějakým autorským právem? tyhle věci jsem ještě neřešil.

http://partsdepot.cz/index.php?fveh=1899&cat=Motor cycles&year=1991&mfg=Suzuki&modelsearch_x=&curl=&s ection=83390

Myslim ze to sa ti nepodari stiahnut automaticky, ked to maju v databaze (neskumal som to).
Ale vzhladom na to ze toho v tom vrchnom zozname nie je az tak vela tak by som volil v zozname hore rucne kazdy jeden a potom pravy klik na obrazok a ulozit ako. Ten obrazok je v skutocnosti dostatocne velky (t.j. nepotrebujes zvacsenie), na tom webe je zmenseny (stiahne sa ale velky). Tipujem ze do 5minut to mas vsetkonatahane aj rucne (rychlejsie ako skusanie kdejakych programov ktore to mozno aj tak nebudu vediet natahat). Prip. si ku kazdemu mozes oznacit tie cisla suciastok pod obrazkom a ulozit do .txt suboru (copy paste).
Obrazky si potom mozes prezerat v akomkolvek prezeraci obrazkov (irfan view apod).