Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Není Místní sítě

Dobrý den, po nainstalování W XP se mi nezobrazuje vůbec žádné připojení k internetu. Nezobrazuje se mi ani ikonka Místní sítě. Mám to chápat tak, že to nevidí síťovou kartu a chce to, jí nainstalovat?

PC je staršího data, tak sedm let.. Kdysi mi moje vševědoucí maminka chtěla pořídit PC, aniž by se poradila.. Koupila ho od známého (PC TRADE) a v té době dala za celou sestavu 30 tisíc. Milý pan známý nám k němu nedal žádnou dokumentaci, pouze pofiderní smlouvu. Ach ty rodiče.. Do PC vše nainstaloval, tudíž já k PC nemám ani CD již zakoupených Windowsů od něho, ani žádné instalační CD, ovladače.. nic.. Vůbec netuším, kde mám něco takového shánět.. :(

To už jsem samozřejmě dávno zjistila a na Asus.com snažila najít, vzhledem k tomu, že to je starší deska, jsem tam našla pouze bios a audio driver.. uhh .. Takže se zeptám jinak. Pokud k integrované síťovce neseženu driver, dá se koupit nějaká externí či něco podobného?