Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Web kamera

Ahoj,potřeboval bych poradit s web.kamerou , která po spuštění počítače normálně naběhne a když otevřu skype tak se v nabídce(videohovor)nezobrazí.Když jsem zkoušel vytáhnout usb tak po napojení zpět se videohovor zobrazí,ale asi po 1minutě po zahájení videohovoru se obraz sekne a musím znovu ukončit a spustit kameru.Vyzkoušel jsem to odinstalovat sype i kameru ale pořád to samé.(Skype 4.)

mates1 - a, že jsi rozkecal.
Bohužel jsou prázdniny, a většina čistíren křišťálových koulí, je mimo provoz.
Představ si, že mám podobný problém - auto mi nejede a nejede.
A kdyby jsi chtěl vědět jaký auto, tak tůůůůdle.