Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fajnrádio online - špatný zvuk, nebo špatnej já?

Hojik.
Rozhodl jsem se poslouhcat fajn rádio online. Prosím vás o "zkouknutí" odkazu tady : 19 - pusťte si tam kvalitu 182kbit/s. Zdá se mi, že je ten zvuk "přepálenej". Jak kdybych měl tři ekvalizery vytáhnutý na maximum, a repráky to neztíhali (Ne přímo šum, ale jakoby místama malý praskání). Jsem jen pohoršenej posloucháním nekvalitních playerů (Mobil atp), nebo je na abradio vskutku špatný zvuk?

Dík, že se na to koukenete, a když to bude dobře, tak dyžtk poradíte, jak zvuk sladit

No, já sem dnes po dlouhý době taky fajna pustil (telepatie asi), a zvuk taky nic moc...
Něco jsem našel tady : fajn-radio, Je to z dnešního data, takže maj možná dnes problémy, bohužel ale uživatel nepíše, jestli to je delší dobu, nebo jenom dneska..

Snad tu napíše ještě někdo jinej