Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vlastni internetové pripojeni

Ahoj chtěl bych si zřídit vlastni internetove pripojeni(abych byl poskytovatel)
Už mě nebaví byt pripojen z x lidma z vesnice na jednom poskytovateli-je to pomale..

- Co vše ktomu budu potřebovat?
- Cena?

Velmi zajímavá úvaha zapotřebí bude
1) Rozsáhlé znalosti sítí (pokud budete net šířit dále)
2) Připojení vlastního serveru do páteřní linky (je ve větších městech a velmi drahé)
3) Distribuční síť kterou by jste poskytoval internet ostatním

Jestli chceš poskytovat, tak si udělej živnostenský list.
A i ten, co poskytuje internet, je sám připojen k páteřní síti a stojí to prachy. Další hromadu peněz stojí vytvoření takové sítě, ať drátové, nebo bezdrátové. Jak chceš dovést tvoje data k páteři? Zadarmo to nebude...

Jestli prostě jen toužíš po lepším připojení do netu, poohlédni se po jiným poskytovateli. Není-li jinej, máš smůlu.