Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tepelne odolne vodice

Ahoj, delam si takovy HW mod a potreboval bych nejake vodice elektricky izolovane tak, aby izolace vydrzela teplotu +150 stupnu Celsia (nikoliv primy ohen, ale horky vzduch a dotyk horkeho kovu). Ty vodice povedou par miliamper a budou dlouhe asi pul metru, takze nic kritickeho. Ovsem az na tu teplotu. Nevite nekdo, kde bych vodice s takto tepelne odolnou izolaci sehnal? Ptal jsem se v GM - nic.:-( Dekuji.

V modelářských potřebách se prodávají kabely se silikon. izolací firmy Plastelec, blíže zde:
accueil_uk.php
SILICONE
( - 60°C to + 250°C)
Standardised cables with HAR, NF USE, VDE, UL/CSA approvals.
Trademark : ELECSIL®
Single and multi-conductors, flexible and rigid, shielded or not, insulated with standard silicone or silicone for high temperatures up to 250°C.