Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 7

Dobrý den.

Jelikož člověk je tvor zvídavý, tak jsem si chtěl nainstalovat nové Win7 a vyzkoušet si to co se na nás chystá. Stáhnul jsem si pro jistotu obě verze, 32b i 64b, ale nejde mi nainstalovat ani jedna. :-(
Když to po restartu šáhne na disk, tak krátce problikne hláška (Cannot boot error 5)
Nebo něco v tom smyslu a to je vše k čemu se z instalace dostnu.
Jinak, když spustim setup z Win, tak vše funguje tak, jak má.
Já to chci nainstalovat ale na jiný disk, než na kterém mám Visty.

Neví někdo, proč chtěj u 64bit verze 2GB operační paměti a u 32bit pouze 1GB RAM?

Nic proti, ale všude se vychloubali, že systém bude stejně náročný jako XP.
A u XP si člověk v drtivé většině vystačil s 1GB.

Osobně disponuji 1GB a doposud mi to stačilo. I když Visty občas řvaly, že jí mají nedostatek.

jj dík. Podle čísla chyby jsem si našel nějaký návody a zkusil to ve virtuální mechanice.
Tam to šlapalo v pohodě.
Zatim to vypadá, že Win7 32bit jsou stejně HW náročný jako Win Vista 64bit, s tim rozdílem, že tolik nepřeplňují paměť.

A maj hezčí a propracovanější kalkulačku. Trošku předělaný Gadgets.
Designově se od Vist moc neliší.