Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malware Doctor

Ahoj, mám problém s programem Malware Doctor. Po zhruba po minutě na mě vyskakuje z pravého dolního rohu tabulka, o tom, že používám neregistrovanou verzi tohoto programu. Nevíte někdo jak to zrušit?

Ono se to tu řeší pořád dokola.
Stáhněte program Superantispyware: download.html
Stáhněte program Combofix: http://www.bleepingcomputer.com/combofix/how-to-us e-combofix

Nainstalujte program Superantispyware a proveďte jeho aktualizaci.
Restartujte PC do nouzového režimu a spusťte program Combofix.
Držte se instrukcí na obrazovce, nespouštějte další aplikace, nevypínejte PC.
Po skenování se počítač restartuje, nechte jej naběhnout, spusťte program Superantispyware, znova zkuste jeho aktualizaci a poté v něm spusťte test celého počítače. Po testu nechte všechny nálezy odstranit a restartujte PC.