Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkcni USB

zdravím potreboval bych poradit:
- nefunguje mi USB kdyz do nej strcim flash-disc rozsvítí se ale v pc se nezobrazí
-a jeste jeden problem pouzivam mozzilu firefox ale nektery clen z rodiny zrejme neco nainstaloval nebo stahl naky spam a porad se mi otvira novy firefox s ruznymi stranky...

nejde usb: dřív to na tom pc fungovalo? windows někdo přeinstalovával? driver chipsetu je? myš/klávesnice zaražená do toho portu funguje?

firefox: antispyware
podívej se jaké doplňky jsou v prohlížeči nainstalovány, jak je nastavena výchozí homepage.

všichni členové rodiny mají mít svoje přihlášení - tím si nedělat navzájem bordel v nastavení a nelézt si do dokumentů a do pošty.