Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IPX a Vista

Zdravím
Potřeboval bych dostat tento protokol do PC s Windows Vista (za účelem multiplayer na LAN party ), někde jsem totiž četl že tento protokol není ve Vistě vůbec podporován...máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Předem děkuji za všechny rady, tipy a nápady...

Tak po zkoušce prvního odkazu z google...nefunguje...resp. IPX byl doinstalován ale hra (1nsane)jej jaksi neregistruje a stále nabízí jen možnost TCPIP...
...Windows Vista Ultimate 32 bit...
Zkusím ještě další odkazy z googlu ale za věcné připomínky budu taky vděčný...