Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pavel se omlouvá ...

Ahoj lidičky, posledních pár dnů jsem tu měl pár dotazů; omlouvám se, že jsem teď neodpovídal těm co se mi tak snažili pomoct (děkuji). Dnes se mi zbořil disk, nešly rozpoznat některý oddíly a u jednoho jeho souborovej systém. Věřili byste tomu, že jsem ten zbořenej disk dával dohromady 6 hodin? Konzola pro zotavení, Disk Director, Reatogo, Hi...s (znalci ví) a hlavně furt dokola chkdsk c: /f (někdy i 5* za sebou).

Píšu to proto, abych nevypadal jako nevděčník, že mi někdo radí a já ani neodpovím. Už mám dušičku v peříčku.

Pavel

P.S.: Bootování trvá nějak dýl, ale data jsou OK. Mám šanci uspět se zárukou, když disk "na první pohled" funguje?

Tak notebook je zpátky ze servisu, to to trvalo. Vyměnili základní desku (nevím proč) a mám i nový disk (záruka), je rychlejší (5400 ot./min.) s větší cache (8MB).

Brzy se tedy dám do těch věcí, na který jsem se před 3-4 týdny ptal (a za jejichž odpovědi děkuji).

Pavel