Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno call of duty 2 - založení serveru

Ahoj lidi!
Mám originál hru Call of Duty 2 a chtěl bych založit vlastní server na hraní s kamarádem - oba jsme naprostí začátečníci v multiplayeru a tudiž i v zakladání serverů přes internet. Když se snažím založit server ve hře samotné, s nastavením:
[http://pc.poradna.net/file/view/1609-nastaveni-mul ti-jpg]
tak se to sice povede, ale následně mě pak kamarád nemůže najít ve vygenerovaném seznamu serverů ve hře (nastavení vyhledávacího filtru je v pořádku).
Tady http://www.soe.cz/navod/104-jak-se-pripojit-na-cal l-of-duty-server.html jsem četl, že se dá připojit pomocí příkazu /connect v konzoli hry, nicméně to také nešlo (ip adresu sem zadal snad správně, port nevím jak zjistit, ale dal jsem 28060 <- možná první kámen úrazu).
Tak jsem chtěl založit server přes gamepark.cz, ale tam sem takovou nabíkdu prostě nenašel - je to vůbec možné?
No a nakonec sem vyzkoušel program HLSW, ale tam to nějak nefungovalo, a nevím proč.
Jak již sem zmínil na začátku, sem naprostý zelenáč a budu rád za jakékoliv rady, které mi pomůžou.., cílem je, aby jsme mohli hrát proti sobě a aby to bylo přes internet. Takže moc prosím o radu, jak na to!

tak je jasne, ze tam nepisu connect a SVOJI ip adresu, zas takovej amater nejsem :) patch hry mame stejny, hamachy sit sme dali v pohode dohromady. hacek byl v tom, ze sem na firewallu na routeru nemel povoleny port cod2 (28060). nicmene sem to nechal byt, jelikoz bych musel zasahovat do obou routeru a za dva mesice budu s kamosem bydlet, tazke budem hrat pres mistni sit. ale diky vsem za pomoct!