Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odešel zdroj?

Zdravím,
mám takový problém. Dnes jsem si zapl PC, ale ejhle, počítač(bedna) jede, ale obrazovka ne. Vyzkoušel jsem tedy obrazovku na notebooku a ta je v pořádku. Chvíli po spuštění ale začal zdroj jaksi hučet.

Chci se tedy zeptat, jestli mi neodešel zdroj.

Moje sestava: AMD Athlon 3200+
Grafika: GeForce 7600GT
Stáří PC: 3 roky

Díky.

počítač(bedna) jede

To ti jedou jen větráky, to znamená, že jde nějaká šťáva do desky.
Hučení zdroje může znamenat dvě věci:
- může být v háji zdroj
- nebo se podělalo něco jinýho, nejspíš na desce, např. nějakej zkrat a tím bere příliš šťávy ze zdroje, proto zdroj námahou hučí

Takže v první řadě si půjč někde zdroj a uvidíš, kde je problém. Pak se zase ozvi.