Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bad proxy Bad request

V posledním týdnu se mi dvakrát na různých PC doma stalo, že při zadání jména a hesla na šifrované stránce, třeba seznam stalo, že místo stránky po přihlášení se mi ukázala jen bílá obrazovka a to buď s nápisy
Bad Request
Bad proxy

A ještě nějaký text k tomu.
Překvapivé je že se to stalo na různých serverech a různých PC.
Tak si říkám, jestli bych neměl prověřit počítače a nebo síť - jestli nevědomky nejedu třeba přes nějakou hackerskou proxy..

Windows XP SP2, Prohlížeče Opera

Podla IP ktorou si pisal sem na poradnu nejdes cez ziaden anonymizer takze to sa da vylucit. Takze mozes to mat napr. zavirene a nejaky SW sa teda cpe medzi komunikaciu a robi problem, alebo skontroluj v tvojom internetovom prehliadaci v nastaveniach ci tam nemas nastavenu proxy. Ak mas tak ju zrus.
Inac to mozu byt problemy chyby pri prenose, hlavne u wifi ked je zarusene alebo posunuta antena apod.