Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s grafikou

Zdravim mam zde celkem zavazny problem s grafickou kartou (predpokladam ze bude tedy problem v ni) ja vlastnim notebook:
http://asus.katalognotebooku.cz/notebook/asus-f8sv -4p020c/

a pritelkyne notebook:

v mem je grafika nVidia GeForce 8600M GT (256 MB) a v jejim: NV GeForce 9300M GS 512MB.
Pri nainstalovani totoznych her zkouseli jsme need for speed underground, hotel giant 2 a sims 3, nastava problem s trhanim hry... ovladace mame oba nejnovejsi (aktualizovane), baterku nastavenou oba na nejvyssi mozny vykon a grafiku nastavenou naprosto stejne a na PC pritelkyne to je nehratelne a na mem PC to jde na tu danou grafiku naprosto krasne bez trhani... prtileknye tedy musi hrat na 640x480 s nejhorsimi detaily a pritom ma lepsi PC i lepsi grafiku a ja si hry hraj na rozliseni 1280x800px bez sekani... nevite nekdo v cem by to mohlo byt?

je mozne to dat na reklamaci? v pripade ze jo, jak jim dokazu ze se to seka kdyz hry nejsou originalni? Smile stahnout demo a predvest na demu?

predem dekuji za kazdou radu

ps. jeste poznamka, ze pri zkouseni jsme meli oba OS Windows Vista 32bit home premium.

nedohadujte se jestli to ukazuje desetinne nebo ne :) to pro me neni moc dulezite momentalne.. ja jsem se docetl ze lepsi je.. takze rikate ze ne? v tom pripade je mozne do NTB koupit grafiku novou? dokazi to nekde vymenit? v pripade ze ano, jakou byste mi doporucili, aby to aspon prumerne zvladalo nove hry (napr gta4, sims, fuel, arma2). nechci vse na plne detaily (to bych asi stejne na notebooku nepochodil, ale aspon aby to bylo hratelne.