Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redakční systém pro psaná článků bez nutnosti registrace

Zdravím,
neviete o free redakčnom systéme, kde by mohol napísať článok každý návštevník webu bez toho, aby sa registroval (s možnosťou formátovania textu, vkladania obrázkov a odkazov)? Článok by sa ale pred uverejnením mal schváliť adminom, ktorý ho môže upraviť a potom dať na web.

Vopred ďakujem za každu reakciu.

Ehm, nebylo by lepší použít jakýkoliv RS s registrací a jednoho uživatele nechat pro veřejnost? Tím mám namysli např. jako autora nastavit "Návštěvník" a oznámit na hlavní stránce, že pod jménem Návštěvník si mohou psát co chtějí?