Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak odstranit ESET NOD32 z Céčka?

Dobry den, odinstaloval jsem zkusebni verzi ESET NOD32 Antivirus...v Céčku-program files mi zustala slozka eset a v ni dalsi slozka ESET NOD32 Antivirus..kdyz ji chci odstranit tak mi to napise: nelze odstranit.pristup byl odepren..overte zda disk neni zaplnen nebo chranen proti prepsani a zda neni prave pouzivan..ve startu uz neni a kdyz dam pridat nebo odebrat tak mi to taky nic neukaze..a prez spravce uloh v procesech ho taky nelze naji..potrebuju to odstranit..duvod:zakoupil jsem licencni smlouvu na dva roky na ESET smart security 4...

pomozte..nevim jak tu mrchu odstranit..dik moc za kazdy prispevek..
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

odstranit to nejde stale..a kdyz instaluji eset smart security 4 tak mi to pri instalaci vyhodi:

Nelze zapsat hodnotu Name do klice
/software/eset/eset
security/currentversion/scheduler/1.Presvecte se zda mate dostatecny pristup ke klici,nebo se obratte na pracoviky odborne pomoci..asi tam budu muset napsat nebo co..