Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přípojení konektorů case na zakl.desku

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na konektory u case (esata,HD audio)
Esata se poze připojí klasicky do sata portu na zakl. desce?
HD Audio se připojí na místo speakru? nebo kam?
Z HD audia ješte jeden napojený konektor AC 97 ten je na co ?

Esata se poze připojí klasicky do sata portu na zakl. desce?

Ano.

HD Audio se připojí na místo speakru?

Ne. Do konektoru F-Audio (ci jak se to na tve tajne desce nazyva).

Z HD audia ješte jeden napojený konektor AC 97 ten je na co ?

Nerozumim ti ani zbla. Napis typ desky a bedny.