Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet v notebooku přes mobil

Ahoj,
merlouska je bez internetu, má ho pouze v mobilu. Potřebovala by se připojjit s notebookem přes něj.
Já to dělal naposledy někdy v 2002 a to se ještě používalo Tiscali & spol.
Dnes je všechno jinak. Vím že má O2, HTC touch cruise (WM6) a na notebooku Windows Vista.
Mohl byste to sem někdo napsat? Ona si to přečte.
Dík

Neznám, ale na stránkách podpory jsem našel:

Q.
Jak se používá zařízení jako modem pomocí kabelu USB?
1. V zařízení klepněte na položky Start > Programy > Sdílení Internetu.
2. V seznamu Připojení k počítači vyberte možnost USB.
3. V seznamu Síťové připojení vyberte název připojení, které vaše zařízení používá k připojení k síti Internet.
4. Připojte kabel USB k zařízení a k počítači.
5. Klepněte na tlačítko Připojit.

http://www.htc.com/cz/faqs.aspx?p_id=59&cat=0&id=8 256