Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyber stolniho PC

Dobry den, chtel jsem se zeptat spise lidi, kteri tomu rozumi... premyslim o koupi noveho PC.. s pritelkyni mame oba notebooky ale neustale si stezuje, ze si nemuze zahrat zadnou hru (kvuli velmi slabe graficke karte v NTB). Poradite mi nekdo nejakou kvalitni PC sestavu delanou primo na hry s prijatelnou cenou? (do 20 000kc,samozrejme cim mene tim lepe). Samozrejme neocekavam od toho ze to bude zvladat nejnovejsi pecky na plne detaily, to snad ani neni potreba, ale bylo by vhodne aby pocitac zvladal nove hry (i ty ktere budou vychazet) aspon na rozliseni 1024x768 s vyssim nastavenim grafiky. Je mozne za tuto cenu sehnat neco takoveho?

dekuji Vam za nazory.

ok, mozna jsem uvedl malo parametru ktere pozaduji :) za to se omlouvam v tu chvili mi to nedoslo...
operacni system potrebny neni
klavesnice, mys monitor, reproduktory (proste veskere prislusenstvi nepotrebuji)
zda by byla moznost koupi PC bez DVD (CD)ROM mechaniky, tak bych ji uvital, mechanika se mi jedna vali doma tak by to byly zbytecne utracene penize
vic me zatim nenapada..