Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání větráčku

Dobrý den zformátoval jsem pc a instaloval jsem programy a z ničeho nic se začal sekat pc a nakonec se vypnul tak po nějaké chvilce sem pc opět zapnul a zkontroloval teploty a CPU mělo 85 C a základovka 91 C a tak jsem se podíval do pc a větráček na procesoru se netočil tak jsem vypnul pc a pak opět zapnul a větráček se točil a po asi 10 min jse opět přestal točit. Kde může bejt chyba je to softwarem když sem ho instaloval (zrovna Nero) nebo je chyba někde v Hardwaru???? dekuji
Změna předmětu, původně: brejd (L-Core)

Nero neovplyvnuje ziadne vetraky. Vetraky by mohol by ovplyvnovat speedfan ked si ho rucne nastavil aby to ovplyvnoval, alebo BIOS ked si to tam nastavil (skusit vypnut cool&quiet a skontrolovat nastavenie vetraku ak tam je).
Inac ked nejde vetrak a nemas ani speedfan ani v BIOSe nic blbo nastavene, tak je ten vetrak vadny.