Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyroba noveho DVD z originalu (vyhodit ine jazyky)

Nakolko na dvd preravaci - z mne neznamych dovodov neda prepnut dvd z angl. na sk jazykovu verziu mozno by pomohlo to nejakym programom rozobrat , nechat len fil a zvuk. stopu sk. Len si neviem spomenut v akom free programe to bolo . . . sk zvuk tam je, odskusane na inom prehravaci, na tomto ale ostatne funguju.

Jeste bych podotkl ze nektere novejsi tituly DVD chranene proti kopirovani (napr. Macrovision, Sony ARccOS a jine), muzou zpusobit zmateni vyse zmineneho programu a tim dojde take k nespravnemu zobrazeni cele struktury DVD, postup jak toto obejit zde nebudu samozrejme zminovat, to jen jako poznamka k diskusi.

Netvrdim ze to neni mozne, myslim zalezi na konkretnim DVD a ochrane na nem, ale popisovany jev chybneho zobrazeni struktury je u Shrinku bez pouziti i jineho dekryptovaciho softu bezny, tudiz solo na novejsi DVD nepouzitelny.