Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tvorba webů

Hola hoj.
Chtěl bych se naučit dělat www stránky (HTML, PHP, Javascript). Chtěl bych se zeptat, jak dlouho mi cca bude trvat, než se naučím dělat "kvalitní" stránky. Grafiku jakžtakž umím, ale jelikož vytvířet www přes kód je docela dobrej džob, tak jako 15 letýmu klukovi by se mi to líbilo ..

Takže : Jak dlouho se to cca budu učit (vytvořit web, popř. i nějakej redakční systém :-)). Jak byste mi doporučovali začít?

Editor je bhodný asi PsPad, že ?? :-)

Prostuduj si www.jakpsatweb.cz. Ono není až tak těžké naučit se ty tagy a umět udělat odstavec, vložit obrázek, tabulku atd. - to budeš umět za pár dní. Ale těžké už je, umět ty stránky prosadit na první místa ve vyhledávačích, udělat je přívětivé pro návštěvníky atd.
Redakční systém nemusíš programovat (dělají to leta odborníci), stačí ho pouze stáhnout (některý z mnoha free), nainstalovat a upravit vzhled.
Studuj HTML+CSS a až ti to půjde, přidej PHP.

No, džob. To bylo spí tak na okraj. Spíš bych chtěl umět udělat hlavně ten web (abych měl třeba svoje portfolio s mou grafikou atp). Dá se podle toho jakpsatweb.cz hodne naučit? Nebo podle toho, co se tam píše udělám web asi takovej jako jakpsatweb. (Moc se mi nelíbí ..)