Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opožděná pošta

Dobrý den,

v poslední době mě chodí e-maily se spožděním i třeba 5 hodin.

Poraďte kde je problém.Odchozí pošta je v pořádku.

Děkuji.

U tiscali je to bohuzel jiz normalni...

Jednou jsem byl velmi dojat, kdyz mel velmi dulezity mail zpozdeni 5 dnu!!! 3-[ Overeno z hlavicky emailu.

Mail byl nezbytny, tak jsem zkousel prubezne i pokusne maily, ktere mi dochazely do 3 minut. To me falesne uklidnovalo, ze je vse v poradku.