Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor

Zdar budu si kupovat new procesor amd dual core a je bez chladice tak jsem se chtel zeptat jestli na dual core je potreba nejaky novy nebo jestli staci ten co uz mam na 1 jadru?

A jaky mas chladic? Je to na nom napisane. Nie, jasnovidecky sa to zistit neda ptz napr. ja mam na jednojadru 10x vacsi chladic jak ty, lebo to chladim takmer pasivne aby som nepotreboval pri praci na PC chranice sluchu jak niekde v JZD slusovice :)

Takze jaky mas chladic a jaky presne CPU chces kupit (ono to kupodivu nie je jedno, jeden zere 30W a iny 150W).