Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velký bratr se probudil

Máte problémy s ICQ v Mirandě? Aktualizujte příslušný plugin, dnes | 10:25
Viz :
http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=128139ht tp://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=128139

.. takhle to dopadlo :

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80004005'

Subquery returned more than 1 value. This is not permitted when the subquery follows =, !=, <, <= , >, >= or when the subquery is used as an expression.

/Article/Show_Article_INC.asp, line 410 :-D

velký bratr to měl jako bleskovku někdy po půlnoci na zive.sk (ano, otřesných asi sedm osm hodin potom, co jste tu záhadu rozlouskli tady :-p), link na slovenskou bleskovku byl i na zive.cz.

To jen pro pořádek.

Řekl bych, že je tam znova jen kvůli lidem, co se po třech dnech dostanou k netu a jsou v jiříkově vidění, že jim jejich alternativa nejede a spamují diskuze, proč že jim to nechodí, aniž by hledali.

Uznávám že trocha škodolibosti v tom je, sorry, ale je to spíš k vzteku. Ostatně stěžují si tam na to mnozí uživatelé na př. tady : http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp?Qst=286110 &Main=52 a na rozdíl od této poradny se tam problémy neřeší (někdy několik let). Za to se tam začalo pilně mazat, již několikrát se mi stalo že jsem kliknul na příspěvek, a místo aby se otevřel, tak zmizel. Tím ale netvrdím že se mazat nemá..:;-) jen konstatuji fakt.

Mirečku nelži, včera jsem odpověděl na jeden Tvůj duchaplný příspěvek a světe div se, on zmizel. Napřed jsem nechápal která bije, hledal jsem pomoci vyhledávání, procházel jednotlivé sekce a nic. Dnes jsem se tady dočetl, že jsi se stal cenzorem na zive a tak mi to docvaklo.8-)