Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojeni routru

Zdravim poradnu..
Potreboval by som poradit s zapojenim routru Asus WL520GC.Mam doma 1PC a jeden notas..Pripajam se na net cez modem od T-COM do USB..Chcel by som sa na notas ale pripajat bezdratovo cez tento router,preto by ma zaujimalo,ci existuje nejaky adapter z USB na RJ45 a ci to vobec zapojit nejakym sposobom ide,resp.: pojde..

usb modem je ti teď na nic - ten router má normální rj45 vstup (wan), čili potřebuješ adsl modem či co to k tobě vede, s rj45 výstupem.

pohledej co mají na stránkách, brnkni operátorce a zeptej se za jakých podmínek ti to vymění.
nebo bys potřeboval rovnou adsl router (s wifi), a tento asus prodat.

niektore Asus routere s USB portom dokazu pouzit DD-WRT firmware, co je vlastne linux, kde je aj modul pre spolupracu s niektorymi typmi USB modemov. tvoj vsak USB port nema, takze k nemu USB modem nepripojis. tym padom neostava nic ine len si kupit ADSL router a tento router asi predat...