Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace graficke karty

Ahoj,
chtel jsem se zeptat jestli nekdo nezna odkaz na aktualizaci grafarny Ati radeon X1650 Series.
Vzdycky kdyz si to stahnu od tud:http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Lega cy/Pages/radeonaiw_vista32.aspx?type=2.4.1&product =2.4.1.3.10&lang=English

kde si stahnu Option 1 - Full Software Suite
tak mi pri hrani her zacne pipat pocitac, nic jinyho, ale je to dost otravny a nevim co stim.
Moc dikes

Zkontroluj teploty. Pokud Ti to pípá při hraní her, tak to může dělat BIOS. Alespoň moje (bývalá) deska ASUS (ještě sct. A) si hlídala teplotu procesoru, a při nastavené teplotě začala pípat (ale nejsem si teď tak nahonem jistý, jestli to náhodou nebyla ta utilitka běžící pod WIN). Každopádně nové ovladače GK problém neřeší, spíš bednu vyfoukej od prachu a zkontroluj větráky…