Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapomenuté heslo WPA2

Dobrý den, koupil jsem nový notebook a při přesouvání dat ze starého notebooku jsem zjistil, že jsi nepamatuji heslo k naši místní wifině. Heslo mám uložené ve starém notebooku s windows xp a když otevřu vlastnosti wifi sítě, tak vidím, že ověření v síti je WPA2-PSK, šifrování dat je AES a sítový klíč je samozřejmě zahvězdičkován. Je nějaká ulita která by dokázala heslo ze systému obnovit? Heslo mi jednou zadal soused do notebooku, ale nyní již v domě nebydlí a já nevím kdo router provozuje. Snad pomůžete.

společný barákový router někdo podědil. tak za pozůstalým zajdi. vysvětli situaci, domluv to u všech kterých se to týká - a resetuj router podle návodu (odpojení napájení nestačí), a nastavte nový wpa klíč.
samozřejmě musíte znát původní údaje na wan vstupu od poskytovatele, jinak jste v pr... všichni.