Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stara GF 5200 kolik za ni?

Dobrý den, mám zde starou VGA GeFORCE 5200FX/128 MB DDR. Prosím o radu. Potřebuji ji prodat do zastavárny a nevím kolik si za ni mohu řici mohl by jste mi nekdo poradit? VGA je plně funkční s pasivním chlazením a s přidaným VGA výstupem original byla jen DVI dekuji za odpoved

Nemá žádný smysl ji prodávat. Ještě se ti bude hodit,
pokud ti třeba odejde nová grafika v sobotu odpoledne.
Tedy jestli budeš mít desku, do které půjde strčit.
Obvykle někdo bude skládat komp na kancl práci a net,
pak za ni bude ještě vděčný.