Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slim lite PSP

Dobrý den, promiňte, že zase otravuji. Můj dotaz se netýká PC, ale herní konzole PSP. Prosím, pokud to někdo má doma a ví jaký je rozdíl mezi verzemi. Tedy: Chtěl jsem si koupit dokovací základnu na PSP. Která má vestavené repro a zároveň i dobíjí. Na stránkách: http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/-/-/son y-psp-slim-soundstation/6497.html Je napsáno, že je to pro slim konzoli PSP. Ale na dalších stránkách: http://shop.gameplay.co.uk/webstore/productpage.as p?productcode=PP1090&title=logic_3_-_psp_sound_sys tem_white_(speakers) je v angličtině dole napsáno, že to nepodporuje. Tedy můj model je PSP 3004 Slim a Lite. Tak teď nevím, zda to je na ten můj model, nebo není. Hlavně je to v ČR vyprodané a chtěl jsem to zakoupit na netu v cizině, ale když to nebude sedět...? Prosím, zda má někdo s tímto zkušenost, poraďte. MOC děkuji všem za odpovědi. S pozdravem David

To co mas v anglictine tam vyslovene pisu ze NENI urcene pre slim a lite. Takze to urcite nekupuj. To na ceskom webe moze byt iny model - to ma priamo v nazve slovo slim.
P.S. kupoval by som radsej len nieco u coho je vyslovene uvedene ze to podporuje aj slim&lite.

Děkuji MOC za odpověď. Je to asi fakt jak říkáš. Ale ještě se náhodou zeptám, nevíš prosím jaký je rozdíl mezi řadou: PSP slim a lite 2000 a slim a lite 3004? Toto by mě fakt zajímalo. Někde totiž píší, že podoruje slim a lite 2000 a dál ne! To ten model 3004 je ještě tenčí, nebo já fakt nevím. SDe snad zblázním. Díky MOC. David