Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc s vybráním nového pc

Zdravím..
tak jsem se teda rozhodl že půjdu do nového.. .tady mám zhruba nějakou sestavu potom co jsem prolezl několik chipů a jejich srovnání.. a vybral jsem na czc.. mám dvě sestavy chtěl bych poradit, kterou by jste mi spíš doporučili.. a za druhé jaký byste mi doporučili zdroj..

1.sestava

MSI K9N NEO-F - nVidia nForce 520

AMD Athlon 64 X2 5050e (ADH5050DOBOX) BOX

Corsair DIMM 4096MB DDR II 800MHz TWIN2X4096-6400C5 G

3400kč bez DPH

2. sestava
Asus M2N68-AM/C/SI - nForce 630a

AMD Athlon 64 X2 7750 Black Edition AD775ZWCGHBOX) BOX

Corsair DIMM 4096MB DDR II 1066MHz TWIN2X4096-8500C7

3466kč bez DPH

pak bych chtěl poradit kterou grafiku byste brali

zda-li tuhle Sapphire HD 3870 512MB, PCI-E

nebo tuto Sapphire HD 4670 (11138-31-20R) 1GB, PCI-E

no a nakonec jaký zdroj byste doporučili??!!

jak byste zhodnotili tuto sestavu???

HP Compaq dx2450 (NN695ES)

nikde jsem se nemohl dopídit co je zač ta grafická karta.. poradil by někdo?? a zhodnotil tuto sestavu jestli za tu cenu je to dobrá koupě?? jde mi o to, že když budu stavět pc sám... takže ho třeba nemusím tak dobře nastavit jako když mi to udělá nějaký profík.. (objednávám od velkoobchodu a ty pc nestaví)

uvažuju nad tím že bych tam dodatečně nechal přidat ještě 2Gb RAM...

Základem počítače HP Compaq dx2450 je výkonný čtyřjádrový procesor AMD Phenom II X4 modelovým číslem 805. Ten běžící na frekvenci 2.5 GHz a je vybaven 2 MB Total L2 Cache a 4 MB L3 Cache. Procesor je osazen do základní desky s čipsetem NVIDIA řady nForce 430.

Prostě sračky v nejčistčí podobě.