Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak obejít GFI Webmonitor

Dobrý den, tuto zvrhlost nám nainstalovali v práci kvůli tomu, že někteří kolegové byly na netu celé hodiny. Nedá se ten program nějak obejít, aby mne nehlídal a neukládal si, že jsem na netu ?

Nejde to například přes nějaký cizí prohlížeč, který nehlídá ?

U nas v praci nainstalovali totez. Vedle youtube a podobnych - coz mi nevadi -blokuji i tuto poradnu a builder. Ta hlaska hlasa, ze spojeni bylo zablokovano protoze blabla streaming media. Tera a kutilska poradna funguji. Neni tu na strance nejaky element, ktery to zpusobuje?