Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Grafickou kartou ATI Radeon 3800

Mám problém , když si nainstaluji XP x86 i x64
tak mi po instaci grafického ovladače naskočí modrá smrt a systém se restartuje , a klidně dokola celý den (blbeček jeden) ale u Visty mi to jede v pohodě , ale chci na PC hrát hry takže Vista nepřichází v úvahu , zkoušel jsem bezmála 10 ovladačů a u všech úplně to samé .
Takže můžu mít XP s rozlišením 800x600 a 4bit barvou anebo Vistu plně funkční až na to že mi UŽ nebere hry a sama mi je vypíná svině .

Už jsem zjistil příčinu , na stránkách www.amd.com je ke stažení utilitka jménem Power Monitor která přepíná Pc do tří módů , úsporný , balanc a max. výkon . Úsporný režim zřejmě zpřeházel nastavení napájení a proto ten problém takže POZOR !