Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínání pc

Čau,já když hraju nějakou hru tak se mi počítač po 2 hodinách hraní sám vypne.Nevíte čím to je?Já si myslim,že se přehřívá,ale mám tam čtyři větráčky.

sáhni na chladič, jestli se nevikle = jestli má vůbec fest dotek a chladí.
podívej se jestli nejsou ucpaná žebra chladiče cpu.

ten počet větráků nechápu - nejspíš jen brání proudění vzduchu, a vyrábí hluk továrny - vyhoď ten shit z okna.
(mám dvoujádro athlon x2, minimální vnější hluk, cpu mívá kolem 40')