Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plazma a Windows media player

Ahoj,nevíte náhodou někdo proč se mi nepřehraje film z DVD na celé obrazovce,ale mám nahoře i dole široké pruhy a obraz je deformovaný?

Plazma Samsung PS42A457

PC s int. grafikou ATI 1250

Windows Vista

jen tipuju: u tv detekce rozměru obrazu možná funguje v režimu "auto" a ty máš napevno nastavený jiný, nebo má každý kanál/vstup možnost uložit svůj režim ale pc vstup není nastaven, nebo automatická detekce funguje jen u tv vstupů - ne u digitálních (pc), nebo ty filmy nejsou 16:9 ale v širším formátu...