Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje audio z pc pres receiver

koupil jsem si kabel jack/2xcinch pro propojení audia z pc pres receiver. jack jsem zapojil do zdířky ve které jsem měl dříve kabel audia do zvukovek.cinche jsem v receiveru zapojil do zdířek pro audia pro volbu CD (zkoušel jsem i jiné: DVD,PHONE).když jsem spustil hudbu z přehrávače, kde byla hlasitost na max. a kontrolní panel hlasitosti byl taky na max, tak mi stejně žádný zvuk nevychází.klasické zvukovky mi v pohodě fungovaly.nevíte někdo v čem může být problém? graf. karta je - nvidia fx5700le ,audio - realtec ac97

já mám starší reciever, kde žádná taková nastavení nejsou a on má teď novej model receiveru ,takže jestli tomu dobře rozumím, tak na displeji by se v nějakém nastavení mělo přepnout na analog? pokud je to myšleno jinak, prosím, o bližší vysvětlení. díky