Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s účtem

Nastavil sem si v počítači (Windows Xp Proffesional), aby moje soubory v mím účtě byly pro ostatní skryty, nevíte prosím někdo jak to zrušit? Vůbec nevim jak a na inetrnetu jsem to nikde nenašel.

jsi admoš sokolíku? tak pravým myšem na nejvyšším adresáři/disku*, který jsi dal skrýt - sdílení a zabezpečení - záložka zabezpečení - a doplníš tam ostatní skupiny uživatelů + jejich práva, podle jakési míry zabezpečení:
např. uživatel everyone + dole v nastavení právo zápisu (totálně nezabezpečeno)
nebo:
administrators - zápis
users - čtení a procházení

*) bacha na nerozdělené c:\ - tam by zápis komukoli a kamkoli povolil jen sebevrah.
a máš vypnuto zjednodušené sdílení, aby vůbec šlo něco nastavovat.